מערכות DMPS להדפסה ישירה בשיטת – UV LED על בסיס ראשי ריקו

מדפסות הדור הבא בהדפסה ישירה על כל חומר
חברת גולנוס גרופ בע"מ גאה להיות הראשונה שמביאה לכם את המדפסת להדפסה ישירה על כל חומר הטובה בעולם!!! מדפסות להדפסה על קשיחים על לוחות פלסטיק, פי וי סי, סיליקון,אלומיניום, עץ, זכוכית,אריחי קרמיקה ועוד. אנו הסוכנים הבלעדיים בישראל של חברת DMPS הקוריאנית, המייצר מדפסות להדפסה ישירה מסוג UV LED המתקדמות ביותר בעולם, על בסיס ראשי ריקו החדשים והמדוייקים ביותר!

מהי שיטת ה – UV LED PRINTING?
הטכנולוגיה המתקדמת ביותר בתחום ההדפסה הישירה היא באמצעות דיו UV שמודפס ישירות על המוצר וייבושו ע"י נורת LED כבר בתהליך ההדפסה, כך שאין צורך בשימוש של מכבש חום וציפוי.  בנוסף המדפסת יכולה להדפיס גם צבע לבן אשר משמש כבסיס על מוצרים שאינם לבנים. בנוסף המדפסת יודעת להדפיס שכבות ועובי של הצבע דבר המייצר הדפסה תלת מימדית.
פטנטים ייחודים שפותחו ונרשמו על ידי DMPS הם D-Texture ו – D-3D Leverage ופיתוח הדגל הוא עיבוד ודיוק הדפסת התמונה ע"י שימוש באלגוריתמים בשיטת ה- Multi-Dots.

על מה ניתן להדפיס?
בשימוש במדפסת של DMPS ניתן בעצם להדפיס כמעט על כל חומר כגון: זכוכית, אלומיניום,ברזל, אריחי קרמיקה, פלסטיק, PU,PPU, עץ גלוי, פורמייקה, עץ מצופה, גומי, בדים למינהם ועוד… ניתן להדפיס גם על כדורי גולף, עטים, פנסים,דיסק או קי, שקעים, קופסאות, שלטים , תכשיטים  וכל דבר העולה על דימיונכם…

למי זה מיועד?
המדפסת מיועדת לכל בעל עסק בתחום הפרסום, לחנויות מתנות (הדגם הקטן שלנו), לשלטים, לאומנים, ליצרני ארונות,מטבחים ומקלחונים, (להדפסה על הדלתות והזכוכיות), למעצבים תעשייתיים, למעצבי פנים, ליצרני אלבומים דיגיטלים, למפעלי אריזות ובקבוקים לקוסמטיקה, ליצרני מדליות, מגני הוקרה וגביעים, יצרני מודלים, קופסאות ועוד יישומים רבים…

הדגמים המוצעים במערכות DMPS על בסיס ראשי RICOH

למה לבחור במערכת UV על בסיס ראשי ריקו?

סדרת מדפסות DMPS היא מהמתקדמות ביותר בעולם, והראשונה שמשתמשת בטכנולוגית ראשי RICOH החדשים בנפח 2.5/3.5/7 פיקו ליטר, עם דיוק הדפסה מירבי.

היתרון הראשי של ראשי ריקו הנוכחיים הינו חדות ההדפסה גם ברזולוציות גבוהות, דיוק מירבי ואורך חיים מקסימלי. תחזוקת המדפסת הנה מינימלית, מה שהופך את ההדפסה למשתלמת ביותר.

יתרונות המערכות:

  1. מערכות הדפסה DMPS הן בעלות פרודקטיביות גבוהה וזה בא לידי ביטוי במהירות הדפסה ועיבוד התמונה.
  2. מגוון תצורות צבע (קונפיגורציות) לשימוש במערכת, על פי בחירת הלקוח, הכוללות הדפסת דיו לבן, דיו SW להדפסה מובלטת 3D, לכה סלקטיבית ועוד. 
  3. קל וזול לתחזוק.

רוצים פגישת ייעוץ ודמו?

אתם מוזמנים לכתוב לנו לאימייל: info@golanus.com  או ליצור קשר עימנו בטלפון רב קוי: 073-7135500

ונתאם לכם שיחה או מפגש עם יועץ טכני.

בואו לבקר