מערכות APACHE להדפסה ישירה בשיטת – UV LED על בסיס ראשי ריקו

מדפסות הדור הבא בהדפסה ישירה על כל חומר הגיעו לישראל!!!
חברת גולנוס גרופ בע"מ גאה להיות הראשונה שמביאה לכם את המדפסת להדפסה ישירה על כל חומר הטובה בעולם!!! מדפסות להדפסה על קשיחים על לוחות פלסטיק, פי וי סי, סיליקון,אלומיניום, עץ, זכוכית,אריחי קרמיקה ועוד. אנו הסוכנים הבלעדיים בישראל של חברת APACHE הקוריאנית, המייצר מדפסות להדפסה ישירה מסוג UV LED המתקדמות ביותר בעולם, על בסיס ראשי ריקו החדשים והמדוייקים ביותר, שהושקו בינואר 2018!

מהי שיטת ה – UV LED PRINTING?
הטכנולוגיה המתקדמת ביותר בתחום ההדפסה הישירה היא באמצעות דיו UV שמודפס ישירות על המוצר וייבושו ע"י נורת LED כבר בתהליך ההדפסה, כך שאין צורך בשימוש של מכבש חום וציפוי.  בנוסף המדפסת יכולה להדפיס גם צבע לבן אשר משמש כבסיס על מוצרים שאינם לבנים. בנוסף המדפסת יודעת להדפיס שכבות ועובי של הצבע דבר המייצר הדפסה תלת מימדית.
פטנטים ייחודים שפותחו ונרשמו על ידי APACHE הם D-Texture ו – D-3D Leverage ופיתוח הדגל הוא עיבוד ודיוק הדפסת התמונה ע"י שימוש באלגוריתמים בשיטת ה- Multi-Dots.

על מה ניתן להדפיס?
בשימוש במדפסת של APACHE  ניתן בעצם להדפיס כמעט על כל חומר כגון: זכוכית, אלומיניום,ברזל, אריחי קרמיקה, פלסטיק, PU,PPU, עץ גלוי, פורמייקה, עץ מצופה, גומי, בדים למינהם ועוד… ניתן להדפיס גם על כדורי גולף, עטים, פנסים,דיסק או קי, שקעים, קופסאות, שלטים , תכשיטים  וכל דבר העולה על דימיונכם…

למי זה מיועד?
המדפסת מיועדת לכל בעל עסק בתחום הפרסום, לחנויות מתנות (הדגם הקטן שלנו), לשלטים, לאומנים, ליצרני ארונות,מטבחים ומקלחונים, (להדפסה על הדלתות והזכוכיות), למעצבים תעשייתיים, למעצבי פנים, ליצרני אלבומים דיגיטלים, למפעלי אריזות ובקבוקים לקוסמטיקה, ליצרני מדליות, מגני הוקרה וגביעים, יצרני מודלים, קופסאות ועוד יישומים רבים…

הדגמים המוצעים במערכות APACHE

APACHE 4545

APACHE 6045

APACHE 9060

GLS 1212

GLS 2512

GLS 3020

למה לבחור במערכת UV על בסיס ראשי ריקו?

סדרת מדפסות APACHE היא מהמתקדמות ביותר בעולם, והראשונה שמשתמשת בטכנולוגית ראשי ריקו החדשים בנפח 3 פיקו ליטר, עם דיוק הדפסה מירבי.

היתרון הראשי של ראשי ריקו הנוכחיים הינו חדות ההדפסה גם ברזולוציות גבוהות, דיוק מירבי ואורך חיים מקסימלי. תחזוקת המדפסת הנה מינימלית, מה שהופך את ההדפסה למשתלמת ביותר.

יתרונות המערכות:

  1. מערכות הדפסה APACHE הן בעלות פרודקטיביות גבוהה וזה בא לידי ביטוי במהירות הדפסה ועיבוד התמונה.
  2. מגוון תצורות צבע (קונפיגורציות) לשימוש במערכת, על פי בחירת הלקוח, הכוללות הדפסת דיו לבן, דיו SW להדפסה מובלטת 3D, לכה סלקטיבית ועוד. 
  3. קל וזול לתחזוק.

רוצים פגישת ייעוץ ודמו?

מוזמנים לבקר באולם התצוגה ובמשרדים שלנו,שמחה גולן 54 חיפה.

טלפון קוי: 073-7135500

הודעות וואטסאפ: 050-5907050

לתיאום דמו: 050-5907050

הקפה עלינו… 

בואו לבקר