מדפסת סובלימציה SURECOLOR SC-F7100‎

ה- SureColor SC-F7100 היא מדפסת סובלימציה דיגיטאלית מגליל לגליל, חזקה ואמינה המיועדת להפקת שלטי בד, בגדי ספורט, פריטי לבוש, אביזרים, פריטי קידום מכירות מותאמים אישית וגאדג'טים. המדפסת מדפיסה ברוחב 64 אינץ' ומציעה עלות תפעול נמוכה שבה כל הרכיבים החל בדיו ועד לראש ההדפסה ומארז המדפסת תוכננו ויוצרו על-ידי חברה אחת.

Specifcation

אמינה ופרודוקטיבית

ה- SC-F7100 מדפיסה במהירות 17 – 58 מ"ר/שעה בקירוב (בדרך כלל 30 מ"ר/שעה במצב הדפסה של שני מעברים). באמצעות חימום לאחר מעבר על משטח ההדפסה, ההדפסות יתייבשו מהר יותר. מערכת הדיו של 1.5 ליטר עם שקיות דיו בנפח של ליטר (1.08 ק"ג) וגליל טעינה עם מתיחה משופרת, מאפשרים התערבות מינימלית של המפעיל. ראש ההדפסה Micro-Piezo TFP של Epson יחד עם דיו Epson UltraChrome DS המבוסס מים מפיקים תמונות חדות, קווי מתאר חדים ומעברי צבע חלקים. המשתמשים יכולים לשלוט בצבע ובגוון הדיו השחור המציע יציבות מעולה לאור/כביסה ועמידות לשפשוף וזיעה.

גמישה וקלה לשימוש

מדפסת 4 צבעים (CMYK) עם הזנת גלילים העובדת עם כל סוגי ניירות הטרנספר המובילים עבור טווח רחב של חומרים עם ציפוי פוליאסטר: החל במוצרים ובגדים לספורט ועד לשלטי בד, באנרים דגלים. תכונת ‏‫טעינת מדיה המבוצעת על-ידי מפעיל יחיד וצג LED הופכים את ה- SC-F7100 קלה לשימוש. תוכנת Epson Professional Sublimation Edition RIP שנוצרה עבור Epson בידי ErgoSoft, הופכת הפקת הדפסות באיכות גבוהה למהירה וקלה. הדפס על-ידי העברת התמונה שעל הנייר לחומר באמצעות מכבש חום.

עלות תפעול נמוכה

המדפסת והדיו מתומחרים בצורה תחרותית ואמינים לקבלת רווחים וזמן הפעלה פרודוקטיבי יותר.

איכות והשפעה מופחתת על הסביבה

הדיו Epson UltraChrome DS מבוסס מים, אינו מכיל חומרים מזיקים ואינו מחייב אוורור מיוחד.

תכונות עיקריות

  • הדפסה בפורמט גדול: הדפסה ברוחב של עד 64 אינץ'
  • מתוכננת על-ידי Epson: אמינות וביצועים אופטימליים
  • Micro Piezo: איכות מעולה ותפוקה גבוהה
  • הפעלה על-ידי משתמש יחיד: טעינה מהירה של מדיה והגדרה קלה
  • תפוקה גבוהה: עד 58 מ"ר/שעה

רוצים פגישת ייעוץ ודמו?

מוזמנים לבקר באולם התצוגה ובמשרדים שלנו,שמחה גולן 54 חיפה.

טלפון קוי: 073-7135500

הקפה עלינו… 

בואו לבקר