מדפסת פוטו מקצועית אפסון SURECOLOR SC-P6000 STD‎ רוחב 61 ס"מ

קח את הדפסת התמונות והאומנות המקצועיות שלך לרמה חדשה של איכות באמצעות הדגם SC-P6000. המדפסת יכולה להפיק מגוון רחב של צבעים, מגיעה עם ערכות דיו של שמונה או עשרה צבעים ומצוידת בראש ההדפסה TFP PrecisionCore של Epson כדי ליצור תוצאות באיכות מקצועית, מדויקת העמידות לזמן רב. התכנון המתקדם יחד עם מבחר תכונות קלות לשימוש מספק למשתמשים את הכלי האולטימטיבי.

Specifcation

מגוון צבעים רחב

הדגם SC-P6000 כולל ערכת דיו פיגמנטי מסוג UltraChrome HD עם 8 צבעים, מאפשר להפיק מגוון רחב של צבעים מאושרים של ®Pantone‏1‏ כדי ליצור תוצאות באיכות מעולה ומדויקת עם צבעים בהירים ומלאי חיים. לקבלת תוצאות מהממות, המצב Advanced Black and White מסייע להפיק צבעי שחור עשירים בצפיפות גבוהה וגוונים אולטרה חלקים.

אמינות ויעילות

באמצעות ראש ההדפסה Epson TFP PrecisionCore והפונקציה האוטומטית לבדיקת חרירי דיו, המשתמשים יכולים להיות בטוחים שהם יפיקו תוצאות באיכות הגבוהה ביותר. שחזור צבעים עקבי מובטח פעם אחר פעם, ללא צורך בתוספים יקרים, הודות לתוכנת Colour Calbration של Epson ו- Spectroproofer אופציונלי המופעל על-ידי X-Rite למדידות צבע מהירות ומדויקות.

קלה לשימוש

כל היבט של המדפסת תוכנן כדי לספק קלות שימוש ואמינות מקסימליות. החלפת המדיה מהירה ופשוטה באמצעות לוח בקרה ותפריט בצג LCD, כאשר המבחר של מיכלי דיו בנפח 350 ו- 700 מ"ל מאפשר הפעלות הדפסה ארוכות יותר בין החלפות של מיכלי דיו. בעזרת דיסק קשיח אופציונלי של 320GB, המשתמשים יכולים לפנות שטח במחשב ולאחסן עבודות מרובות במדפסת כשהן מוכנות להדפסה.

תוצאות עם תוחלת חיים ארוכה

הודות לעמידות המעולה בדהייה, ההדפסות ממשיכות להיראות במיטבן זמן רב לאחר שנוצרו. למעשה, הדפסות על Premium Glossy Photo Paper יכולות להחזיק מעמד עד 60 שנים

תכונות עיקריות

  • דיו פיגמנטי UltraChrome HD: מספקת צבעים איכותיים המאושרים על-ידי ®Pantone
  • ראש הדפסה ‎Epson TFP PrecisionCore: מבטיח תוצאות עקביות והדפסות איכותיות ואמינות
  • עמידות מעולה לדהייה: הדפסות על Premium Glossy Photo Paper יכולות להחזיק מעמד עד 60 שנים2
  • מיכלי דיו בקיבולת גבוהה: עבודות הדפסה ארוכות יותר בין החלפות מיכלי דיו
  • קלה להפעלה: ‏‫לוח בקרה ברור על צג LCD טעינה קדמית קלה של מדיה, ללא ציר

רוצים פגישת ייעוץ ודמו?

מוזמנים לבקר באולם התצוגה ובמשרדים שלנו, שמחה גולן 54 חיפה.

טלפון קוי: 073-7135500

הקפה עלינו… 

בואו לבקר