מדפסת פוטו מקצועית אפסון SURECOLOR SC-P10000 STD‎ רוחב 44 אינץ'

מדפסות פוטו אלה בפורמט רחב שמגיעות מבית היוצר המוכר והמוערך ביותר בשוק הודות לאיכות יוצאת הדופן, משלבות פרודוקטיביות גבוהה, איכות מעולה וקלות בשימוש בחבילה מושלמת אחת. הדגם SC-P10000 מיועד למעבדות צילום, חנויות צילום גדולות ומכוני העתקה וארגונים המחפשים פתרון להפקה פנימית, ויכול ליצור מגוון של תמונות, כרזות לנקודות מכירה (POS) ושילוט איכותיים, בדיוק כמו הדגם SC-P20000.

Specifcation

פרודוקטיביות גבוהה מבלי להתפשר על האיכות

המדפסת מגיעה עם ראש הדפסה חדש בטכנולוגיית PrecisionCore MicroTFP, המאפשר למשתמשים ליהנות מפרודוקטיביות גבוהה יותר מבלי להתפשר על איכות, ומיועדת להפקת תוצאות יוצאות מהכלל בכל רזולוציה. ביחד עם טכנולוגיה מדויקת במיוחד להזנת מדיה, הכוללת מייצב הזנת נייר שפותח לאחרונה המבוסס על מצלמה ומערכת גלילי מדיה אינדוקטיבית, המדפסת מסייעת להבטיח הפעלה חלקה.

תוצאות מדויקות, יעילות ואמינות

ערכת דיו חדשה של Epson מסוג UltraChrome Pro עם 10 צבעים מספקת בעקביות הדפסות מעולות. צבעי השחור יהיו עמוקים ועשירים יותר הודות לדיו החדש מסוג Photo Black ו- Matte Black בצפיפות גבוהה. מעברי צבעים טובים יותר וגרעיניות מופחתת מתקבלים הודות לטכנולוגיית K4 ו- ‏Multi Size Droplet Technology ‏(MSDT)‏.‏ כדי להבטיח עקביות ללא צורך בתוספים יקרים, התוכנית Colour Calibration של Epson מאפשרת למשתמשים לנהל בקלות את שחזור הצבעים שלהם.

קלה להפעלה ולתחזוקה

תחילת עבודה מהירה וקלה באמצעות מדריך למשתמש עם הדגמות ברורות וצג LCD צבעוני. וכאשר מדובר בטיפול, תהליך שינוי והחלפת המדיה מהיר ונטול מאמץ. במהלך ההדפסה, חלון שקוף של מכסה המדפסת ומכסה שקוף של הגליל מאפשרים למשתמשים לבדוק את מצב ההדפסה ואת המדיה שנותרה. בסיום ההדפסה, מיקומו של ראש ההדפסה מאפשר למשתמש לנקות אותו, יחד עם מכסה הדיו, ולסייע לחסוך בעלויות תחזוקה.

 

תכונות עיקריות

  • ראש הדפסה PrecisionCore MicroTFP: פרודוקטיביות גבוהה ואיכות הדפסה יוצאת דופן
  • ערכת דיו מסוג UltraChrome Pro עם 10 צבעים: לקבלת צבעי שחור מעולים ולשחזור צבעים מדויק
  • טכנולוגיית הזנת מדיה מדויקת במיוחד: כוללת מייצב הזנת נייר חדש המבוסס על מצלמה
  • הפעלה ברורה וקלה: הנאה מהדפסה ותחזוקה ללא טרדות

רוצים פגישת ייעוץ ודמו?

מוזמנים לבקר באולם התצוגה ובמשרדים שלנו,שער הגיא 8 חיפה.

טלפון קוי: 073-7135500

הודעות וואטסאפ: 050-5915900

לתיאום דמו: 050-5907050

הקפה עלינו… 

בואו לבקר