מדפסת פוטו לפיתוח תמונות - מיני לאב EPSON D700

מדפסת קומפקטית זו המיועדת להדפסת תמונות באורך של עד 1 מטר, היא מדפסת הפוטו המקצועית , 6 צבעים, הראשונה של Epson. מדפסת זו עושה שימוש בראש ההדפסה Micro Piezo ובטכנולוגיית עיבוד התמונה שלנו, יחד עם הדיו המקורי של Epson, מתקבלות תוצאות חדות ומלאות חיים. המדפסת אידאלית להדפסת תמונות, כרטיסי ברכה, רפרודוקציות של עבודות אומנות ומוצרי הדפסה אחרים באיכות גבוהה

Specifcation

  • איכות גבוהה: ראש הדפסה Micro Piezo, ועיבוד תמונה של Epson (טכנולוגיית LUT)
  • מגוון צבעים רחב: ערכות דיו של 6 צבעים
  • הדפסה על טווח רחב של סוגי מדיה: מבריק, לוסטר ומאט מבוסס נייר
  • אמינה: להב חיתוך עם תוחלת חיים ארוכה ו‏‫מרווחי זמן ארוכים בין טיפולי תחזוקה
  • גמישות יוצאת דופן: גודל קומפקטי, טווח רחב של מדיות הדפסה וגודלי נייר

 

ה- D700 יכולה להדפיס תמונות, כרטיסי ברכה, הזמנות, ועלונים לקידום מכירות, על טווח רחב של סוגי מדיה ופורמטים, לרבות נייר בגליל מבריק, לוסטר ומאט, ברוחב של 102-210 מ"מ ובאורך של 89-1000 מ"מ. הודות לגודל הקומפקטי של ה- SureLab D700, מדפסת שולחנית זו מתאימה בצורה מושלמת לקיוסק פוטו, והיא גם עמידה כיוון שרוב החלקים שלה קבועים. 

בהתבסס על הצלחתה של Epson בהדפסת פוטו מקצועית, ה- D700 מציעה איכות הדפסה ועקביות צבע המהווה חלק בלתי נפרד ממדפסות הגרפיקה המקצועיות של Epson. ה- SureLab D700 אידיאלית להדפסת תמונות וכרטיסי ברכה באיכות גבוהה, או עבודות הדפסה מעורבות לפי דרישה. המדפסת מציגה 6 צבעים וטכנולוגיית הזרקת דיו המתאפיינת במגוון צבעים רחב והדפסת תמונות חדות. המדפסת משתמשת בדיו מקצועי שפותח עבור הדפסות פוטו מבריקות באיכות פרמיום, המפיקות במהירויות הדפסה גבוהות. היא מציעה עלות נמוכה לכל הדפסה וכוללת רזולוציה גבוהה של 720dpi x 1440dpi.

המדפסת, עם דיו מסוג UltraChrome D6-S שפותח במיוחד על ידי Epson, מפיקה תמונות מעולות עם צבעים מלאי חיים, צבעי שחור עמוקים, קווי מתאר חדים ומעברי צבע חלקים.

אמינה וחסכונית

מרווחי זמן ארוכים בין טיפולים ,תחזוקה מועטה ולהב חיתוך עם תוחלת חיים ארוכה – כולם מסייעים בצמצום זמן השבתה וחוסכים זמן וכסף.

 

 

רוצים פגישת ייעוץ ודמו?

מוזמנים לבקר באולם התצוגה ובמשרדים שלנו,שער הגיא 8 חיפה.

טלפון קוי: 073-7135500

הודעות וואטסאפ: 050-5915900

לתיאום דמו: 050-5907050

הקפה עלינו… 

בואו לבקר