מדפסת פוטו מקצועית אפסון SURECOLOR SC-P7000 STD‎ רוחב 61 ס"מ

הפק הדפסות והגהות מקצועיות באיכות הגבוהה ביותר באמצעות מדפסת רב-תכליתית ברוחב 24 אינץ' ומערכת הגהה. המדפסת SC-P7000 יכולה להפיק צבעים בתאימות מאושרת של 98% לצבעי Pantone‏1, ומגיעה עם ערכת דיו של עשרה צבעים וראש ההדפסה TFP PrecisionCore של Epson כל זאת בכדי להפיק תוצאות מדויקות העמידות לאורך זמן.

Specifcation

מגוון צבעים רחב

הדגם SC-P7000 כולל ערכת דיו פיגמנטי מסוג UltraChrome HDX עם עשרה צבעים, מספק צבעים בתאימות מאושרת של 98% לצבעי ®Pantone‏1‏‏ כדי ליצור תוצאות באיכות מעולה ומדויקת עם צבעים בהירים ומלאי חיים. לקבלת תוצאות מהממות, המצב Advanced Black and White מסייע להפיק צבעי שחור עשירים בצפיפות גבוהה וגוונים אולטרה חלקים.

אמינות ויעילות

באמצעות ראש ההדפסה Epson TFP PrecisionCore והפונקציה האוטומטית לבדיקת חרירי דיו, המשתמשים יכולים להיות בטוחים שהם יפיקו תוצאות עקביות והדפסות באיכות הגבוהה ביותר. שחזור צבעים עקבי מובטח פעם אחר פעם, ללא צורך בתוספים יקרים, הודות לתוכנת Colour Calbration של Epson ו- Spectroproofer אופציונלי המופעל על-ידי X-Rite למדידות צבע מהירות ומדויקות.

שימוש קל וחסכוני

כל היבט של המדפסת תוכנן כדי לספק איכות ואמינות מקסימליות יחד עם נוחות בשימוש. החלפת המדיה מהירה ופשוטה באמצעות לוח בקרה ותפריט בצג LCD, כאשר המבחר של מיכלי דיו בנפח 350 ו- 700 מ"ל מאפשר ריצות הדפסה ארוכות יותר בין החלפות של מיכלי דיו. בעזרת דיסק קשיח אופציונלי של 320GB, המשתמשים יכולים לפנות שטח במחשב ולאחסן עבודות מרובות במדפסת כשהן מוכנות להדפסה.

תוצאות עם תוחלת חיים ארוכה

הודות לעמידות המעולה בדהייה, ההדפסות ממשיכות להיראות במיטבן זמן רב לאחר שנוצרו. למעשה, הדפסות על Premium Glossy Photo Paper יכולות להחזיק מעמד עד 60 שנים

תכונות עיקריות

  • דיו פיגמנטי UltraChrome HDX: מספק צבעים מדויקים במיוחד עם תאימות של 98% לצבעי ®Pantone
  • ראש הדפסה ‎Epson TFP PrecisionCore: מבטיח תוצאות עקביות והדפסות איכותיות ואמינות
  • עמידות מעולה לדהייה: הדפסות על Premium Glossy Photo Paper יכולות להחזיק מעמד עד 60 שנים2
  • מיכלי דיו בקיבולת גבוהה: עבודות הדפסה ארוכות יותר בין החלפות מיכלי דיו
  • קלה להפעלה: לוח בקרה ברור על צג LCD ודיסק קשיח אופציונלי של 320GB

רוצים פגישת ייעוץ ודמו?

מוזמנים לבקר באולם התצוגה ובמשרדים שלנו,שער הגיא 8 חיפה.

טלפון קוי: 073-7135500

הודעות וואטסאפ: 050-5915900

לתיאום דמו: 050-5907050

הקפה עלינו… 

בואו לבקר