מערכת להדפסת סובלימציה SURECOLOR SC-F6200

ה- SureColor SC-F6200 היא מדפסת סובלימציה מקצועית ודיגיטלית להפקה מגליל, שפותחה במיוחד להפקת מוצרי טקסטיל וקידום מכירות מודפסים. כחלק מהחבילה השלמה של Epson, הכל מיוצר ונתמך על-ידי יצרן אחד כדי להבטיח שהכל עובד יחד בצורה חלקה.

Specifcation

איכות ואמינות

ראשי ההדפסה PrecisionCore TFP של Epson מבטיחים תפוקה גבוהה וחיי מוצר ארוכים במיוחד, כאשר טיפות דיו בגדלים משתנים מבטיחות תוצאות איכותיות. בשילוב ראשי הדיו, ערכת הדיו מסוג UltraChrome DS של Epson מסייעת לקבל את התוצאות הטובות ביותר שאפשר.

HDK Black

המדפסת SC-F6200 מגיעה דיו עם מסוג HDK Black, אשר נוצר בעיקר לשימוש עם טקסטיל, כדי לסייע בהפקת צבעי שחור עמוקים וטבעיים וצללים צפופים.

החבילה המושלמת

כדי לספק תוצאות באיכות מעולה ולהבטיח שהכל פועל היטב יחד, הדגם SC-F6200 מציע למשתמשים חבילה מלאה של Epson הכוללת חומרה, תוכנה, ראש הדפסה, דיו וניירות סובלימציה שכולם מיוצרים ונתמכים על-ידי Epson. המדפסת מגיעה אפילו עם תוכנת Wasatch. כלומר, המשתמשים מוכנים להתחיל מייד בעבודה, ללא צורך בהשקעה נוספת.

עלות תפעול נמוכה ושלוות נפש

דיו בקיבולת גבוהה וצריכת אנרגיה נמוכה מסייעים בשמירה על עלויות נמוכות. ולשלוות נפש נוספת, המדפסת מגיעה עם אחריות לשנה כסטנדרט כאשר המשתמשים יכולים גם ליהנות מתוכנית שירות ההדפסה המנוהלת Print & Save של Epson לבקרה הדוקה על תקציב ומלאי.

תכונות עיקריות

 

  • פתרון מושלם של Epson: חומרה, תוכנה, ראש הדפסה, דיו ונייר לסובלימציה
  • ראש הדפסה PrecisionCore TFP: איכות מעולה, ותפוקה גבוהה וחיי מוצר ארוכים
  • ערכת דיו מסוג UltraChrome DS Ink: צבעים מלאי חיים, קווי מתאר חדים, גוונים חלקים וצבעי שחור עמוקים ועשירים
  • סובלימציה על חומרים רכים וקשים: הרחבת יכולות ייצור
  • עלות תפעול נמוכה: דיו בקיבולת גבוהה וצריכת אנרגיה נמוכה

רוצים פגישת ייעוץ ודמו?

מוזמנים לבקר באולם התצוגה ובמשרדים שלנו,שער הגיא 8 חיפה.

טלפון קוי: 073-7135500

הודעות וואטסאפ: 050-5915900

לתיאום דמו: 050-5907050

הקפה עלינו… 

בואו לבקר